Balık Burcu'nda Yeniay
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Balık Burcu'nda Yeniay

22 Eylül 2021 - 10:30

21 Eylül gece yarısı Balık Burcu’nun 28 derece 11 dakikasında bir dolunay meydana gelecek. Dolunaylar doğası gereği tamamlanma enerjisini de beraberinde getirir, yaşayacağımız dolunayın Balık Burcu’ nun son derelerinde olması ise bir sürecin biteceğini ve hayatımızda yeni bir sayfanın açılacağını anlatıyor. Balık Burcu’ nun sonuncu burç olması ve dolunayın son derecelerde yaşanması bize bunu anlatıyor.
Dünya ikilik üzerine kurulmuştur, her şey karşıtıyla var olmaktadır. Burçlarda da sistem aynı şekilde ilerlemektedir. Her bir burcun iyi ve kötü özellikleri vardır, bu noktada da irade devreye girmektedir. Benim kötü özelliklerim olmasına karşın iyi bir insan olmayı seçiyorum demek büyük bir marifet ve cesaret örneğidir. Çünkü bizler ancak kendi karanlığımızla yüzleşme cesareti bulabilirsek aydınlığa çıkabiliriz.
Tarafımızı seçme zamanlarından birindeyiz. Hayatımızda bir dönemi kapatacağız kolay değil. Biraz mücadele, biraz farkındalık göstermenin zamanı geldi. Dönüştürmemiz ve değiştirmemiz gereken fikirler ve cümleler var. Mesela kimse beni sevmiyor, görmüyor cümlesi yerine ben kendimi seviyorum, ihtiyaç ve isteklerimi görüyorum. Kaybettiklerim, üzüldüklerim değil kazandıklarım ve şükrettiklerim. Önümü göremiyorum, affedemiyorum, kayboldum değil, sonuç belirsiz olabilir ama umudum dualarım var, merhamet ve şefkat duygusu bana çok yakışıyor, biraz benimde dinlenmeye ihtiyacım olabilir bu süreçte sanatsal faaliyetlerde bulunabilirim, ruhumu okşayan bir film izleyebilirim, kendimde bırakmak istediklerimi bir yere yazabilirim şeklinde ilerlemeyi seçebiliriz.
Balık Burcu ilahi olanla alakalıdır, içerisinde sonsuz sevgi, şifa, ilhamlar barındırır. Dua, meditasyon adına çok güzel bir süreç içerisindeyiz. Rüyalarımız gizli mesajlarla dolu, bu günlerde rüya günlüğü tutulabilir. Yardımda bulunmak ,ihtiyacı olanları görebilmek, desteklemek adına dolunay bizi destekliyor. Gönüllü yapılacak her çalışma, hayatımıza şükür olarak dönüş yapacak bu enerji sayesinde.
Dolunayın Scheat yıldızı ile kavuşumda olması genel olarak olumsuz haberler getirecek gibi olsa da değiştiremeyeceğimiz olaylardan ziyade değiştirebileceklerimize odaklanmanın faydalı olacağını düşünüyorum.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum