BİLİNÇALTINDA KALANLAR GÜN YÜZÜNE ÇIKACAK
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

BİLİNÇALTINDA KALANLAR GÜN YÜZÜNE ÇIKACAK

13 Mart 2021 - 08:16

13 Mart Cumartesi günü Balık Burcu’nun 23 derecesinde Yeniay gerçekleşecek. Balık Burcu’na yerleşmiş  Güneş, Ay, Neptün ve Venüs etkisinde bilinçaltında kalanların gün yüzüne çıkacağı bir Yeniay yaşayacağız.
Balık Burcu şifa, sınırları kaldırma, bilinçaltı, hastane, hapishane, feda etme, bağımlılık, hayal gücü, ilham, görsel sanatlar, kabullenme, affetme gibi temaları içerir. Yaşayacağımız Yeniay gündemimizi bu konular içerisinde döndürürken, kişisel hayatlarımıza da mesajlarla geliyor.
Hepimiz şifa bulacağız, fakat bu şifadan faydalanabilmek için cesarete ve sınırları aşma gücüne ihtiyacımız var. Sürüncemede kalan ne ileri ne de geri giden tüm ilişkiler şifalanacak. Fakat bu şifa illaki mutlu son içermeyebilir. Bir türlü bitmeyen ilişki ani bir krizle tamamlanabilir ve bu durum taraflar için aslında bir şifadır. Sadece görmek ve farketmek gerekir.
Bizi düşüren tüm tavır, davranış ve bağımlılıklar da şifalanacak. Yaşanacak ani krizler, hayatımızda değişen tüm olaylar sınırlarımızı zorlamamız için yaşanacak. İlerleyebilmek için, kendimizin en iyi formuna ulaşabilmek için değişim ve dönüşüme ihtiyaç vardır. Sadece görmek ve farketmek gerekir.
Uzun zamandır yalnızsak yine şifalanacağız; bir olmanın, sevginin, aşkın gelişiyle bu sefer kalbimiz şifalanacak. Yakın çevre ve akraba ilişkilerimizde bu şifalanma sürecinden etkilenecek. Uzun zamandır bir yanılsama ile sürdürdüğümüz bağlar, bilinçaltına atılmış tüm konular Yeniay enerjisi ile şifalanacak. Sadece görmek ve farketmek gerekir.
Kariyer, günlük rutin veya eğitim hayatımızda ise sürpriz gelişmeler bizleri bekliyor. Sezgilerimiz ve mantığımızı bir arada kullanabilirsek, yakalayacağımız yaratıcı fikirler ile bir adım ileri gitme imkânı bulabiliriz. Ya da durduk yere bu alanlarda bir kayıp veya problem yaşarsak, hayatımızda yeni bir dönemi başlatmanız gerektiğini anlamalıyız.
Türkiye’nin durumuna baktığımız zaman ise aklımıza gelebilecek her alanda değişim konuşmalarının başlayacağını söyleyebiliriz. Eğitim, ekonomi, eğlence, hukuk gibi alanlarda yenilenme çalışmaları gündemimizde yer alacak.
Yeniay tüm bu şifalanmaya rağmen, uyuşukluk hissi, uyuklama ve uyuma isteğinde artışa sebep olabilir. Spor, dans gibi aktivitelerle enerjimizi yükseltmeyi unutmayalım.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum