Bitişler ve Başlangıçlar
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Bitişler ve Başlangıçlar

28 Kasım 2020 - 11:14

30 Kasım da İkizler Burcu’nda gerçekleşecek Ay Tutulması, üstü örtülen olayların gün yüzüne çıkmasına olanak sağlayacak gelişmeleri de beraberinde getiriyor. Gerçeklerle yüzleşmemizi sağlayacak tutulma, kaygı ve evham hissinin artışı ile birlikte, geçmiş dönem travmalarını tetikleyici günlere gebe.
Güven ihtiyacımızın arttığı günler yaşıyoruz. Adım atma ihtiyacı hissetsek bile güvensizliği aşmak ve cesaret göstermekte yetersiz kalabiliriz. Bu yüzden kendimizi motive etmek her zamankinden daha önemli. Bulunduğumuz şartlar zor olsa bile, alışkanlık haline gelen, konforlu alanımız olduğu için sabrettiğimiz, gözümüzü kapattığımız tüm kişi ya da konuların üzerinden geçmemiz gerekecek. Ay tutulması enerjisi artık işe yaramayan ve bırakmamız gereken her şeyle yüzleştirecek bizi. Bu süreçte bırakılması gerekenlerle vedalaşıp, geleceğe yönelik planları sağlam bir altyapıya oturtmak için emek vereceğiz.
Ay tutulması kişisel hayatlarımızda hızlı değişimler yaşayacağımızı söylüyor. Özellikle bilgi kirliliğine karşı önlem almalı ve duyduklarımızın doğruluğunu araştırmalıyız. Uzun zamandır dürüst olmakta zorlanan kişileri ise epey zor zamanlar bekliyor. Gerçekler teker teker ortaya çıkmak için gün saymaya başladı.
Bu süreçte içsel sorgulamaya yönelebiliriz, uyku problemleri yaşayabiliriz. Sağlık açısında ise akciğer problemleri ve sinir sistemi ile ilgili sıkıntılar tetiklenebilir.
Eğer haritalarınızda İkizler Burcu’nda 3-11 derece arasında herhangi bir gezegen varsa, bu tutulma kadersel olaylar yaşamanıza sebep olacak. Kariyerde yeni fırsatlar yakalamak ya da hayatınızın aşkıyla karşılaşmak tutulmanın pozitif tarafını simgeliyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum