Boğa Burcu'nda Yeniay
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Boğa Burcu'nda Yeniay

10 Mayıs 2021 - 10:10

11 Mayıs Salı günü saat 22:00’ de Boğa Burcu’nun 21. Derecesinde Yeniay gerçekleşecek. Yeniay’lar doğası gereği başlatma enerjisi taşır. Bir anda aklımıza gelen fikirler, hayatımıza giren insanlar, başlanan işler, bırakılan bağımlılıklar… Tüm bu süreçlerin ilk tohumları yeniay zamanlarında atılmıştır mutlaka.
Yaşayacağımız bu Yeniay ise bize ekonomi başta olmak üzere ürettiklerimiz, maddi ve manevi kaynaklarımız, ait olma isteğimiz, istikrarlı ve kararlı olmamız gereken konular ile ilgili yeni bir atılım yapmamız gerektiğini vurguluyor. Fakat bu atılımları yapabilmek için en derindeki korkularımız ile yüzleşebilme cesaretini göstermemiz büyük önem taşıyor. Eğer konforlu alanımızda kalmak için diretir, fikirlerimizde esneyemezsek bereketli Yeniay enerjisinden faydalanmakta zorlanabiliriz.
Devam eden iş veya ilişkilerde problemlerimiz varsa ve uzun zamandır bunları görmezden geliyorsak, Yeniay enerjisi bizi bu alanlarda düşünmeye sevk edecektir. Boğa Burcu’nun yavaş hareket eden doğası gereği hemen bir atılım yapamasak bile kendi değerimizi koruma ihtiyacını doğuran fikirleri bize sunacaktır. Yine uzun zamandır iş arıyorsak veya yalnızsak yine bu Yeniay ile birlikte karşımıza fırsatlar çıkmaya başlayacaktır. Başlangıçta emin olamasak bile Boğa enerjisi uzun ömürlü ve istikrarlı bir düzeni vadetmektedir.
Neptün’ün yapacağı olumlu açı ile birlikte sanatsal faaliyetlerin, üretimlerin teknolojik platformlarda iyice yükselişe geçeceğini anlıyoruz. Herhangi bir hobi geliştirebilir veya mevcut hobileri maddi gelire dönüştürebiliriz. Özellikle el becerisi gerektiren işler veya yazmak, çizmek bu dönemin trendi haline gelecektir.
Ülkemiz açısından baktığımız zaman ise ekonomik olarak yeni bir stratejiye geçilmesinin gerekliliği iyice fark edilecek diyebiliriz.  Bu da yeni yasaların tasarısına uygun zemini hazırlayacaktır. Yeniay sürecinde Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu açı savunma gerektiren ani olayları da beraberinde getirebilir. Kısacası bu yeni ay yeni düzenin ilk tasarıları açısından önem teşkil etmektedir.
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum