Farklılıklarınızı Sahnelemeye Hazır mısınız?
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Farklılıklarınızı Sahnelemeye Hazır mısınız?

28 Temmuz 2020 - 12:52

Uzun süredir içe dönüş yaparak, eksilerimize ve artılarımıza odaklandık. Enerjimizi kaybettiğimiz, psikolojik olarak yıprandığımız süreçleri atlattık. Artık sahneye çıkıp kendimizi gösterme zamanı. Güneş, yöneticisi olduğu Aslan Burcu’na geçiş yaptı ve farklılıklarımızı sergilemek için bizi sahneye davet ediyor.
Kendimiz olmak ve içimizdeki cevheri göstermek için bizi destekleyecek olan Güneş, renkli ve enerji dolu günleri vaat ediyor. İçimizdeki yaratıcılığı dışa aktarmak için doğru zamandayız. Özellikle kariyer olanında içten, samimi ve doğal olan kişilerin parlayacağı bir aylık süreç bu.  Yaşam enerjimizi geri kazanacağımız bu günlerde gezmek, eğlenmek, hobilerimize daha fazla vakit ayırmak isteyeceğiz. Çocuklarımızın yetenek ve becerilerini geliştirmek, onları desteklemek için de bu günler verimli olacak.
Güneş’in Aslan Burcu’ndaki seyri devam ederken, 27 Temmuz günü Neptün ve Jüpiter arasında olumlu ve destekleyici bir açı gerçekleşecek. Bu açı ruhsal büyümeyi ve hayallerimizi gerçekleştirmek için ihtiyacımız olan psikolojik süreci bize sunacak. İdeallerimize uyan hedefe doğru yola çıkmak gerekiyor. Hayatımızın anlamını bulmamıza imkan sağlayan deneyimler yaşama ihtimalimizi arttıranı  bir görünüm bu. İyimser, umut dolu ve hedefe kilitlenip ilerlersek eğer, pozitif sonuçlara ulaşma imkanı bulabileceğiz.
2020’nın en pozitif ayı olan Ağustos’u verimli geçirmek için, beğenilmeme ve onaylanmama korkusundan uzaklaşıp, risk almayı deneyimlememiz gerekiyor. Spor yapmak, kişisel bakıma dikkat etmek , eğlenebileceğimiz alanlara yönelmek  motivasyonumuzu arttıracaktır. Bu süreçte negatif olayları abartıp dram haline getirmekten kaçınmamız gerekecek.
Değer görmek istiyorsak, aynı değeri vermemiz gerektiğini unutmadan, duygusal patlamalardan uzak durarak bu ayı verimli geçirmek elimizde. Bu dönemde toplayacağımız enerji ve yüksek motivasyon, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında gerçekleşecek zorlu görünümlerde kaynak görevi görecek.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum