GERGİN AÇILAR SABRIMIZI ZORLAYACAK
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

GERGİN AÇILAR SABRIMIZI ZORLAYACAK

10 Ekim 2020 - 07:59

2020’nin en zorlu haftalarından birine merhaba diyoruz. Güneş’in Mars, Satürn ve Pluto ile yapacağı zorlu açılar ve 14 Ekim’de başlayacak olan Merkür’ün retro hareketi Ekim ayına damga vuracağa benziyor.
Akrep Burcu’nda geri gidecek olan Merkür, önümüze engeller çıkarmaya ve sabrımızı zorlamaya ant içmiş gibi. Öncelikli olarak yakın çevremizde ya da kendimizde gözlemleyeceğimiz öfkeli tavırlar dikkat çekebilir. Gizli aşklar, eski sevgililer ve vaktinde konuşulmayan anılar bugünlerde gündeme oturabilir. Venüs ve Neptün arasında yaşanacak gergin açı aşk ve yakın arkadaşlıklarda aldanmaya açıklık getirebilir. Özellikle kuyumuzu kazmaya çalışan dost görünümlü düşmanlara karşı temkinli olunmalı.
3 Kasım’a kadar devam edecek retro sürecinde iletişimsel gecikmeler, engeller, yanlış anlaşılmalar gözlemlenebilir. Güneş’in gergin açıları otorite ile yaşanabilecek problemlere davetiye çıkarabilir.  Amaç bilinciyle, duyguların esiri olmadan hareket etmek her zamankinden önemli olacaktır. Retro bitene kadar da evrakları en az 2 kere kontrol etmek, teknolojik aletleri temkinli kullanmak ve yedeklemeleri yapmayı unutmamak gerekir.
Dünya genelinde yaşanılan problemler ve devam eden savaş ortamı ülkemizi ekonomik olarak etkilemeyi sürdürecektir. Maddi konularda planlamayı iyi yapmalı ve bütçe kontrolünü gerçekleştirmeliyiz. Bu günlerde yaşanılan problem ister maddi, ister manevi, isterse de iletişimsel olsun hayatımızın kontrolünü kaybetmeden, içimizdeki  lidere güvenerek, sabırlı ve dürüst bir şekilde ilerlemek Ekim ayını kendimizi geliştirerek tamamlamamıza imkan sağlayacaktır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum