Güneş Akrep Burcu'nda
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Güneş Akrep Burcu'nda

24 Ekim 2020 - 10:02

 Güneş’in Akrep Burcu seyrinde gökyüzü hemen hemen her alanda derine inme ihtiyacı hissedeceğimizi söylüyor bize. Keskin kararlar ve keskin açıklamalarda bulunabileceğimiz bu süreçte grilere yer vermeyip ’ya hep, ya hiç’ diyerek yolumuza devam edeceğiz.
Kendiyle yüzleşme cesaretinde bulunan ve değişime kucak açanların avantajlı çıkacağı bir aylık süreçte özellikle kıskançlık gibi yoğun yaşanabilecek duyguları bertaraf etmekte fayda var. İrade ve dayanaklılık gücünü derinleşmek istenilen bir konuya aktarmak, eksik kalan bilgileri tamamlayarak zihnimizi doyurmak süreci verimli geçirmemizi sağlayacaktır.
Venüs Terazi Burcu’nda
28 Ekim’de Venüs yöneticisi olduğu Terazi Burcu seyrine başlayacak. İkili ilişkilerde duygusal paylaşımın artacağı ve isteklerimize ulaşırken denge de kalma ihtiyacı hissedeceğimiz bir süreçten geçeceğiz.
Güneş’ in Akrep Burcu seyri, Venüs ve Mars arasında yaşanacak zorlayıcı açı, kariyerimizde, ilişkilerimizde, ortaklıklarımızda daha dürtüsel ilerleyeceğimizi ve bizi manipüle eden kişilere karşı boyun eğmekten vazgeçeceğimizi söylüyor. Yaşam alanlarımızdan başlayarak bir çok alanda revize yapma ihtiyacı hissedeceğimiz için, duygusal tatmin sağlamayan her şeyi hayatımızdan rahatlıkla çıkarabilecek gücü ruhumuzda bulabileceğiz.
Bu dönemde yaşanacak gezegen hareketleri Covid için çok riskli bir süreçte olduğumuzu anlatıyor. Maske takmaya ve sosyal mesafeye her zamankinden fazla özen göstermekte fayda var.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum