Güneş Tutulması
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Güneş Tutulması

22 Haziran 2020 - 02:24

21 Haziran Pazar günü saat 09:41’de Yengeç Burcu’nda Güneş Tutulması meydana gelecek. Etkisini uzun vadede hissedeceğimiz bu tutulma, hepimizin hayatında büyük değişimlere sebep olacak.
Yengeç Burcu temaları olan koruma, savunma ihtiyacı, aile, ait olmak, köklenmek, evlilik, miras, taşınma, ev kurma gibi konular gündemimizi epeyce meşgul edecek. Yenilenme ve değişim isteğimizin artacağı günler yaşayacağız. Diyet ve spora başlamak, taşınmak, şehir ya da ülke değiştirmek gibi planlarımız varsa Güneş Tutulması bize itici güç olacak. Fakat harekete geçmek için Merkür retrosunun bitişini beklemek avantajlı olacak.
Sorumluluklarımız üzerinden sınanacağımız durumlar yaşayacağımız bu süreç, aile içerisinde çözülemeyen konuları tekrar önümüze getirecek. Problem yaşamamak için önyargılarımızı bir kenara bırakmak, duygularımızı hissettiklerimizi net olarak karşı tarafa aktarmak ve anlayış göstermek yeterli olacaktır. İş hayatımızda yetiştirmemiz gereken işleri son dakikaya bırakmadan, zihnimizi aktif bir şekilde odaklayarak, planlama yaparak hareket edersek eğer tutulmayı pozitif etkilerle tamamlamış olacağız.
Karşımıza yeni fırsatları çıkaracak olan Güneş Tutulması, hayatımızda yolumuzu kaybettiğimiz alanlara düzen getirecek. Mars’tan alınacak etkiyle beraber mücadele etmek, bir şeyleri kazanmak için motivasyonumuz artacak. Bir yere ait olmak, toplumla tekrardan bağ kurmak, güvenme ve güvenilme ihtiyaçlarımız çoğalacağı için birçok konuda adım atma ihtiyacı hissedeceğiz. Tüm bu etkilerle beraber yeni bir gelecek inşa ederken, hayatımızda bizi düşüren olay, duygu ve kişilerden arınmalıyız. Hayatımızda tekrar eden problemleri düşünüp, kendimizi nasıl iyileştireceğimizi bulmalıyız. Korkularımızla yüzleşip, bağımlılıklarımızdan arınmamız pozitif fayda sağlayacak. Duygusal sınırlarımızı zorlayıp attığımız her adım büyük sonuçlarla dönüş yapacak. Başarılı olmak için sesimizi yükseltip ortaya çıkmak, ben buradayım demek ihtiyacımız olan coşkuyu sağlayacak.
Türkiye açısından baktığımız zaman ise savunma konuları yine ön planda olacak. Çocuklar, çocukların eğitimleri ve sınavları gündemimizi epey meşgul edecek. Ani değişen hava durumları ve küçük çaplı doğal afetler yaşanabilir. Yeni vergiler gündeme gelebilir. Tarım, tarım alanları ve yiyecekler ile ilgili konular konuşulabilir. Doğal ve sağlıklı beslenmenin önemi vurgulanabilir. Gizli belgeler ve ifşalar şok etkisi yaratabilir. Toplum olarak birbirimize kenetlenmenin ve bir olarak hareket etmenin önemini daha net olarak anlayacağımız bir süreç yaşanabilir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum