Güzel Günlere Adım Adım
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Güzel Günlere Adım Adım

19 Temmuz 2020 - 14:04

20 Temmuz 2020 tarihinde saat 20:32’de Yengeç Burcu’nda ılımlı etkilere sahip Yeniay gerçekleşecek ve yaralarımızı onarmak için ihtiyacımız olan iç disiplin ve sorumluluk bilincini de beraberinde getirecek. Gökyüzünde devam etmekte olan retro hareketleri hala kendini hissettirirken, Yeniay içimizdeki gücü bulmamıza imkan sağlayacak
Kendimizi keşfetme yolunda önemli adımlar atacağımız bu süreçte, farkındalıklarımız artacak ve kendi doğrularımızla yola çıkmak isteyeceğiz. Yengeç Burcu etkisi aile konularını gündeme getirecek. Çocukluğumuz ve güzel günlerimiz ile ilgili keyifli sohbetler edeceğimiz zamanlar geçireceğiz. Ailemize karşı sorumluluklarımızı maddi ve manevi olarak tartmak, ‘İstikrarlı ve iradeli olarak bu sorumlulukları gerçekleştiriyor muyum?’ sorusuna cevap aramak bu günler için önemli bir adım olacak. Eğer kendimizi yetersiz hissediyorsak sorumlulukları arttırmak ve ailemiz için daha fazla çaba harcamak doğru bir karar olacak.
Etkisini 15 Ağustosa kadar hissettirecek olan Yeniay enerjisi, kronik rahatsızlığı olanları daha fazla etkileyecek. Rutin kontrolleri ihmal etmemeye özen göstermeliyiz. Mide, diş ve cildimizde herhangi bir problem yaşamamak için de dikkatli olmalıyız.
Yeniay etkisi ve Satürn ile Güneş arasındaki karşıt görünüm, kariyer alanında dönüşüm ve değişime gitme isteğimizi tetikliyor. Herhangi bir adım atmadan önce detayları düşünmek, eksi ve artıları masaya yatırmak gerekecek. Ani olarak yapılan, iş değiştirme, iş bırakma, büyüme veya küçülme gibi tüm değişimler, Satürn sebebiyle gecikme ve kısıtlanmayla sonuçlanacak.
Tüm bu süreç içerisinde yaşayacağımız zorlanmaları ve karamsarlık duygusunu pozitife çevirmek için çaba göstermeliyiz. Yaşadığımız iyi ve kötü tüm olayların birer deneyim olduğunu bilerek akışta kalmaya devam etmeliyiz. İçimizdeki güç, verdiğimiz emekler, yerine getirdiğimiz sorumluluklar retroların bitmesiyle birlikte pozitif olarak geri dönecek. Sağlam ve dik durarak, aldığımız nefesin kıymetini bilerek yaşamak, olumsuzluklar içindeki olumluya odaklanmak her zamankinden daha önemli.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum