İkizler Burcu Güneş Tutulması
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

İkizler Burcu Güneş Tutulması

07 Haziran 2021 - 09:36

10 Haziran Perşembe günü İkizler Burcu’nda Güneş Tutulması meydana gelecek. Bu tutulmanın etkisini önümüzdeki altı ay boyunca yaşayacak olsak da en yoğun etkisini önümüzdeki bir ay boyunca göreceğiz.
İkizler Burcu’nun yönetici gezegeni Merkür’ün retro pozisyon da olması ve Neptün ile zorlayıcı açıda bulunması yanlış anlaşılmalara açık zamanlardan geçeceğimizi haber veriyor. Kendimizi ifade ederken doğru kelimeleri seçememek, karşımızdaki kişileri dinlemede problem yaşamak ya da içe dönerek yalnız kalmayı tercih etmek tutulmanın ana döngüsünü oluşturacak. Neptün’ün  devrede olması ise dolandırıcılara karşı önlem almamız gerektiğini, emin olmadığımız hiç bir girişimde bulunulmaması gerektiğini söylüyor.
Güneş Tutulması Yeniay zamanı gerçekleştiği için eğitim, üniversite, öğretim görevlileri, din adamları, ticaret gibi konularda yeni kararlar alınabileceğini yeni bir sisteme geçileceğini haber vermektedir. Böyle bir atılım yapılması Merkür’ün geri pozisyonundan dolayı ilerleyen zamanlarda fikir değişikliği yapılabileceğini anlatmaktadır.
Hava elementinin yoğunlukta olduğu tutulma doğru bilginin önemine dikkat çekiyor. Bilgi kirliliğinin fazla olması nedeniyle neye inanacağımızı şaşıracağımız, bu yüzden kararsızlıkla mücadele  edeceğimiz günlerden geçeceğimizi anlatıyor. Bu kadar yoğun hava elementi vurgusu yeni buluşların, yeni girişimlerin, daha önce başlanan fakat tamamlanamayan tüm teknolojik gelişmelerin bu süreçte tamamlanabileceğini müjdeliyor bize.
Sağlık açısından İkizler Burcu' nün temsil ettiği sinir sistemi, eller ve bronşlar risk altında. Bu bölgelere ekstra dikkat etmekte fayda var. İkizler Burcu aynı zamanda trafik ve araçları da anlattığı için tedbirli olmak, araç bakımlarını yaptırmak ve hız sınırlarına uymak hayatımızı kolaylaştıracaktır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum