İlişkilerde Derinleşme Zamanı
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

İlişkilerde Derinleşme Zamanı

22 Kasım 2020 - 22:40

Ortaklıkları, ilişkileri, istekleri yöneten Venüs, 15 Aralık’a kadar Akrep Burcu’nda konaklayacak. Rahat edemediği bir pozisyonda olması sebebiyle de ilişkilerde ve kariyerde belli başlı dönüşümler yaşamamıza sebep olacak.
Venüs uyum ve denge isteyen bir gezegendir. Akrep Burcu’na yerleştiği zaman ise uçlarda sürüklenen, keskin çizgilerle çevrelenen bir hal alır. Yaklaşık 3 hafta sürecek olan bu görünüm ilişkilerde derinleşme isteğini ve tutkuyu arttıracaktır. Küçük problemleri büyütme, ilişkilerde (evlilik veya ortaklık) ve kariyerde ya hep ya hiç diyerek ani çıkışlar yaşanmasına sebep olacaktır. Özellikle ilişki kurulan kişilere karşı kendimizi güçlü hissetmek ve onları kontrol altına alma ihtiyacına itilebiliriz. Kontrolü kaybettiğimizi hissedersek de depresif duygularla baş etmek zorunda kalabiliriz.
Venüs Akrep sürecine verilebilecek en iyi yanıt ise ilişkilerde bir olmayı sağlamak ve derin bir ilişki şekli geliştirebilmektir. Değişime ve dönüşüme direnç göstermeden kabullenmek ve duyguların yıpratıcı dünyasına esir olmadan ilerlemektir. İlgilerimizi ve isteklerimizi detaylıca analiz ederek fayda sağlamayanı atmadan önce, nasıl dönüştürebilirim diye düşünmektir. Sahiplenici tarafımızı ön plana çıkararak, ilişki kurduğumuz kişilerle isteklerimizi, tercihlerimizi anlayışla, dayatmadan paylaşmaktır.
Bu süreçte gizli, saklı olanının büyüsüne kapılmamak gerekir. Aldatan ve aldatılan kişilerin haberleri gündemimizi sarsabilir. Yeni başlanacak ilişkilerde üzülmemek adına temkinli olmak ve zamana yaymak gerekir. Kıskançlık konusunda kontrolü elden bırakmamak, naif tarafımızı bırakmadan ilişkilerdeki dengeyi sürdürmeye çabalamak gerekir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum