Koç Burcu'nda Dolunay
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Koç Burcu'nda Dolunay

03 Ekim 2020 - 10:27

Mars’ın retro sürecinde olduğu bir tamamlanma sürecinden geçiyoruz. Havada kalan, üstü kapatılan konular ortaya dökülmeye hazır bir şekilde bekliyor. Yaşanılan güvensizlikler, karşılanmayan beklentiler düşüncelerimizi esir etmeye başlıyor.
Dolunay enerjisinin getirdiği negatif duygulardan, öfke gösterilerinden ve fevri çıkışlardan uzak kalmak için çaba göstermeliyiz.  Eğer kendimizi iyi hissettirmeyen eş, iş veya arkadaş varsa bu süreçte mesafeli yaklaşmalı, eksi ve artılarına odaklanmalıyız. Ardından problem her ne ise kontrollü davranarak, diplomatik bir dil benimseyerek ve yaşadığımız duygusal yükselişin geçeceğini bilerek bir adım atmalıyız. Yapacağımız en büyük hata öfkeyle hareket etmek, uyumsuz ve dengesiz olarak ilerlemektir.
Dolunay Koç Burcu’nda olacağı için baş ağrıları ve kafa ile ilgili problemlere dikkat etmek gerekir. Ufak çaplı kazalardan korunmak için de dikkatimiz dağınıksa harekete geçmemeyi tercih etmeliyiz..
Venüs Başak Burcu’nda
İlişki kurduğumuz kişileri derinlemesine analiz edeceğimiz bir aylık sürece girdik. Daha çok mantıkla hareket edeceğimiz, romantizm ve duygusallığın geri planda kalacağı günlerden geçeceğiz. Emek vermenin önemi daha net anlaşılacak. Fayda sağlamak ve düzen getirmek amacıyla değer verdiğimiz kişilere yardımcı olmak için çaba göstereceğiz. Dikkat etmemiz gereken ise yardım adı altında karşı tarafa yargılayıcı ve eleştirel bir şekilde davranmamaktır.
28 Ekim’e kadar devam edecek olan bu seyahatte kariyer için eğitim almak, eksiklerimizi nasıl giderebileceğimize yönelmek fayda sağlayacaktır. Kariyerim için kendime nasıl fayda sağlayabilirim? Sorusuna cevap aramak için ideal bir süreç bizi bekliyor.
Sağlık açısından da titizleneceğimiz bir dönem. Diyete başlamak, doğal ve sağlıklı beslenmek, kişisel hijyene dikkat etmek bu sürecin getirileri arasında olacak.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum