Mars Aslan Burcu'nda
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Mars Aslan Burcu'nda

15 Haziran 2021 - 10:17

Mücadele ve motivasyonu anlatan Mars, Aslan Burcu seyrine başladı. Yengeç Burcu' nda iken daha ağır kanlı, içe dönük mücadele etmemize sebep olan gezegen şuan bizi sahnelere davet etmeye hazırlanıyor.
Mars’ın ateş elementine geçmesi hayatımıza enerji ve coşkuyu getirecek. Havaların da ısınmasıyla birlikte içimiz kıpır kıpır ve harekete geçme isteğiyle dolup taşacak. Aslan Burcu egoyla ilgili bir burçtur. Kişiliğimizi, kimliğimizi gözler önüne sermek ve yaptıklarımızla ilgili alkış toplamak yine Aslan teması içerisindedir. Mars’ ın bu temada yer alması ortaya koyduğumuz tüm ürünlerin takdir toplamasını isteyeceğimizi, aradığımızı bulamazsak da öfke ile dönüş yapabileceğimizi anlatıyor.
Satürn’ün Kova Burcu’nda retroda olması ve Mars ile karşıt açı yapması sadece kendi başarımızı düşünerek hareket edersek engellemeler yaşayabileceğimize dikkat çekiyor. Bu dönemde kendi başarımızın parlamasını istesek de kimsenin kalbini kırmamaya, kimseyi saf dışı bırakmamaya ve hakkını yememeye özen göstermeliyiz. Herkesi düşünerek yaptığımız insancıl hareketler mutlaka büyük bir alkış alacaktır bunu unutmayalım.
Mars’ın Aslan’a geçişi ve diğer gezegenler ile kuracağı kontak riskli yatırımlar konusunda uyarıyor bizi. Özellikle internet kullanımının artması ile beraber değişen yatırımcılık şekilleri farklı kandırılmalar ve kayıplar yaşanabileceğini de anlatıyor.  Bir siteye, bir kişiye, bir para birimine güvensek bile temkinli yaklaşmak önemli. Kandırılma ve dolandırılmalara açık bir süreç içerisinde olacağımız için dikkatli olmak da fayda var.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum