Mars İkizler Burcu'nda
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Mars İkizler Burcu'nda

06 Mart 2021 - 10:40

Motivasyon ve mücadelenin gezegeni Mars İkizler Burcu’na geçiş yaptı. Bir süredir harekete geçmekte zorlanan yanımız bu geçiş ile beraber daha meraklı, yüksek enerjili ve kolayca harekete geçebilir hale gelecek.
23 Nisan’a kadar sürecek olan Mars İkizler Burcu seyri, savaşımızı cümleler ve kelimeler ile gerçekleştireceğimizi anlatıyor. Zihnimiz harekete geçmeye başlıyor. Mücadele gereken tüm konulara pratik çözümler bulma imkanına sahip olacağız. Kendimizi ifade ederken, görüşlerimizi bildirirken kelime oyunları ile kıvrak zekamızı sergileme imkanı bulacağız.
Mars’ın Boğa Burcu seyrinde daha sabırlı, istikrarlı ve güvenli sınırların dışına çıkmayan bir tavır sergiledik. Şuanda ise bu sabrı göstermek biraz zor olabilir. Mücadelemizi sivri dilimizle ve bir yandan saldırırken bir yandan da savunmaya geçerek yapacağız. Hızlıca harekete geçip, sürdürmek için sabır ve sebat göstermek için ise ekstra çaba göstermemiz gerekecek.
Mars’ın Boğa Burcu seyrinde, bilgi, bilgiyi almak, yaymak, iletişim halinde olmak, farklı fikirlere odaklanmak, fikirleri değiştirmek, kararsızlık yaşamak mümkün hale gelecek. Güneş ve Venüs’ün de değişken bir burç olan Balık’ta yer alması konsantrasyon sorunları yaşamamıza sebep olabilir. Farklı farklı pek çok alana odaklanırken yüzeysel kalmamaya dikkat etmek gerekir. Bilinçli aklımızla istikrarı ve derinleşmesi sağlayabiliriz.
Mars İkizler seyri boyunca, dedikodu, sözel şiddet, bilgi hırsızlığı, kanma, kandırılma ve kandırmada artış yaşanabilir. Bu alanlarda ekstra olarak kendimizi korumaya almamız gerekir.
Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız fikir veya projelerin ortaya çıkarılması için ihtiyaç duyulan yüksek motivasyon, yaratıcı fikirler ve cesaret bu süreçte bize gelecek. Gücümüzü fark edip, ilerlemenin tam zamanıdır.
Mars İkizler Burcu’na geçtikten sonra Merkür ve Jüpiter arasında kavuşum gerçekleşecek. Önümüzdeki hafta etkisinde olacağımız bu görünüm daha pozitif ve güvenli hissetmemize olanak sağlayacak. Aşırıya kaçan ve bizi düşürebilecek düşüncelerden uzak durmaya dikkat etmek gerekir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum