Merkür Aslan Burcu'nda
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Merkür Aslan Burcu'nda

10 Ağustos 2020 - 07:35

5 Ağustos Çarşamba günü Merkür Aslan Burcu seyrine başladı ve 15 gün boyunca yolculuğuna devam edecek. Zihnimizin yaratıcı çalışacağı bu günlerde, bizi yoran düşüncelere saplanıp kalmaktan ve bencillikten uzak durmak gerekecek.
Yaşanılan krizler ve problemler karşısında pratik ve yaratıcı çözümler bulacağımız günlerden geçeceğiz. Merkür’ün Aslan Burcu seyrinde en zorlayıcı görünüm 10 Ağustos’ta ( -/+ 2 gün)yaşanacak. Bu süreçte kararsızlıklar, yanlış anlaşılmalar ve duygusal durumlarda ani değişiklikler yaşanabilir. ‘Ben bilirim’ diyen ve düşüncesinde ısrar edip bizi zorlayan insanlar karşımıza çıkabilir.
Merkür’ün bu seyrine verilecek en iyi cevap duyguları kontrol altına alıp, mantıkla hareket etmek olacaktır. Sabırlı olmak, kalp kırmamak, konuşmadan önceden iki kez düşünmek, parlak fikirlerin akmasına izin vermek bu seyri pozitif tamamlamamıza olanak sağlayacak.
Venüs Yengeç Burcu’nda
7 Ağustos- 6 Eylül arasında Yengeç Burcu seyrini gerçekleştirecek olan Venüs, duygusal ihtiyaçlarımızı arttıracak. Özellikle ikili ilişkilerde romantik ve duygu dolu günlere olan ihtiyaç artacak, hakkettiğimiz değere ulaşmak isteyeceğiz.
Venüs’ün bu yolculuğunda evlilikler, ilişkiler güven duygusuyla sınava tabi tutulacak. Anlayış, sevilme ve sahiplenilme duygusunu yeterince göremezsek eğer sert konuşmalarla, dolaylı yollardan hakkımızı aramaya çalışacağız. Sürüncemede bırakılan ilişkiler sonlanacak, gizli tutulmak istenen ilişkiler ise kırılmalardan geçecek ve bir sonuca bağlanacak.
Başkalarının hissettiği duyguları, ruhumuzun derinliklerinde hissedeceğimiz günlerden geçeceğiz. Aidiyet duygumuz artacak. Yakın çevremizi oluşturan kişilerle duygusal paylaşımlarımız artacak. Dostlukları pekiştirmek, beraber keyifli vakit geçirmek için ideal zamanlar olacak.
Venüs Yengeç sürecinde ev almak, ev ile ilgili dekorasyon, tadilat yapmak, sevdiklerimize hediye almak, sevgimizi ifade etmek, birikim yapmak, sanatsal faaliyetlerle uğraşmak ve ilişkilerde ciddi adımlar atmak olumlu sonuçlar doğuracaktır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum