İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Merkür Retro

24 Mayıs 2021 - 09:39

Yılın ikinci Merkür retrosu 31 Mayıs’ta İkizler Burcu’nda başlıyor. İkizler Burcu' nun yönetici gezegeni Merkür, tüm fonksiyonlarını eline almış bize ‘biraz mola vermelisin’ diyor. Önümüzdeki bir ay boyunca yeni bir adım atmadan mevcut durumları analiz etmek, eksikler üzerinde iyileştirme yapmamız gerekiyor.
Merkür bizim tüm iletişim ve düşünce yapılarımızı anlattığı gibi, imzalarımızı, el becerilerimizi,. Sosyal medya hesaplarımızı, teknolojik aletlerimizi, araçlarımızı, ticaretimizi ve eğitimlerimiz anlatır. Etkisine 25 Mayıs’ta gireceğimiz ve 23  Haziran’a kadar sürecek olan bu dönemde sayılan konularda yeni bir alışveriş yapmamak, yeni bir girişim de bulunmamak gerekir.
Her türlü iletişim de yanlış anlaşılmalara açık bir süreç yaşayacağız. Duyduğumuz cümleleri doğru anlayıp anlamadığımıza dikkat etmekte fayda var. Küçük bir yanlış anlaşılmanın büyük problemler doğurma ihtimali yüksek. Sosyal medya hesaplarının çalınması, şifre kaybetme, yanlış kişilere mesaj etmek yine bu dönemde dikkat edilmesi gerekenler arasındadır.
Uzun zamandır aklımızda olan bir eğitim varsa retro zamanı harekete geçilebilir. Satılmaya bekleyen gayrimenkul ya da eşyaların satışı bu süreçte gerçekleşebilir. Yapacağımız işlem ne olursa olsun anlaşma maddelerini tek tek okuduğumuzda emin olmalıyız.
Kendimizi farketmek, düşüncelerimize odaklanmak için verimli bir zaman olacak. Yazı yazmayı sevenler ve sanatsal faaliyetler ortaya dökenler için bu dönem çok verimli kullanılabilir. Böyle bir aktivite ile uğraşmıyorsanız bu dönemde kendi zihninize odaklanıp günlük tutabilir ve kendi kendinize daha fazla vakit geçirme imkanı bulabilirsiniz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum