Merkür Terazi Burcu'nda
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Merkür Terazi Burcu'nda

08 Eylül 2020 - 09:38

İletişim gezegeni Merkür, 5 Eylül-27 Eylül arasında Terazi Burcu’nda hareket edecek. Uyum ve denge ihtiyacımızın artacağı bu süreçte olaylar karşısında bir karara varmakta zorlanacağız.
Zihnimiz ve iletişim şeklimiz diplomatik bir hal alırken, adil davranmak ve kimseyi kırmamak adına kendimizden ödün verebiliriz. Yerine getiremeyeceğimiz sözler vermek, başkalarının sorumluluğunu almak ve onların isteklerini gerekli mi diye düşünmeden yerine getirmek, kendimize karşı büyük bir haksızlık olacak.
Karşımızdaki kişileri kırmamak adına öfkemizi kontrol altında tutacak, kelimelerimizi seçerken özenli davranacağız. Özellikle ikili ilişkilerimizde naif bir dil kullanarak, uyum ve denge için tüm çabamızı ortaya koyacağız.
Merkür’ün Terazi Burcu seyrinde, zorlandığımız konularda yakın çevre ve ailemizden yardım istemekten çekinmemeliyiz. Kararsız kaldığımız konuları ertelemek problem yaşamamızın önüne geçecektir. Başkalarının zihnimizi ele geçirmemesi ve yanlış yönlendirilmemek adına, iç sesimize kulak vermek bu dönem için ideal bir davranış olacaktır.
Venüs Aslan Burcu’nda
Kendimizi sevelim ki, sevgimizi başkalarına aktarabilelim. 6 Eylül-2 Ekim arası gerçekleşecek Venüs’ün Aslan Burcu seyri sevginin paylaşılması için, ikili ilişkilerde ve kariyerimizde adil olabilmemiz  için kendimize, ihtiyaç ve isteklerimize önem vermemiz gerektiğini anlatıyor bize.
Hayattan keyif alma isteğimiz, eğlence ihtiyacımızın artacağı günler kapımızda. Yeteneklerimizi ortaya sermek, sanatsal yönümüzü ortaya çıkarmak için uygun bir zaman dilimi. Özellikle yeteneklerini ortaya koyan, uzun zamandır mücadele veren kadınların yükselişe geçeceği gibi yaptıkları girişimler gökyüzü tarafından destek bulacak.
İkili ilişkilerinde uzun süredir fedakarlık yapanlar takdir toplamaya ve istedikleri ilgiyi görmeye başlayacak. Bu süreçte ihtiyaç dışı ve yüksek miktarlı alışverişten uzak durarak, yeteneklerimize odaklanmamız pozitif dönüş sağlayacak.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum