Merkür Yengeç Burcu'nda
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Merkür Yengeç Burcu'nda

13 Temmuz 2021 - 01:10

İletişim gezegeni Merkür kendi hakimiyetinde olan İkizler Burcu’ndan ayrılıp, 11 Temmuz itibariyle yaklaşık bir ay ikamet edeceği Yengeç Burcu serüvenine başlıyor. İkizler Burcu' nun dolu dolu konuşmak isteyen enerjisi, Yengeç Burcu ile birlikte daha sessiz daha sakin bir hale dönüşecek.
Sezgilerimizi ve empati gücümüzün artacağı bir döneme giriş yapıyoruz. İletişim halinde olduğumuz kişileri anlamak, cümlelerin altındaki gerçek manayı kavrayacağımız bir süreç yaşayacağız. Düşüncelerimizi net olarak ifade etmekte zorlanabileceğimiz için, içten içe bazı konularda zihinsel olarak kendimizi yorabiliriz.
Geçmişten tamamlanmayan ya da engellenen konular bir anda aklımıza gelip, düşüncelerimizi meşgul edebilir, iç sızısı yaşamamak adına çaresizlik duygusu ile vedalaşmak gerekir. Yengeç teması içersinde nostalji, aile, vatan temalarını da barındırır. Bu konularda eskiye duyulan özlem, yeni dönemin yozlaşan yapısı konuşmalarımız içerisinde yer alacaktır.
Kariyer hayatımızda veya ilişkilerimiz içerisinde daha alıngan ve savunmacı bir hale dönüşebiliriz. Yengeç teması biriktirmeye sever. Diyaloglar esnasında cümlelerin altındakine odaklanacağımız için sevgiyi ve değer görmeyi hissedemezsek, iğneleyici cümleler ile saldırıya geçebiliriz. Yada hissettiğimiz duygular hakkında konuşmaz ilerleyen zamanda bambaşka bir şekilde ortaya atabiliriz.
Aile, yuva, ev gibi temaları içine alması sebebiyle bu alanda yaşanacak değişikliklerde kapımızı çalabilir. Taşınma konusu, ev içi değişiklikler, toprak- arsa alım satım konuları gündeme gelebilir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum