OĞLAK BURCU'NDA DOLUNAY
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

OĞLAK BURCU'NDA DOLUNAY

24 Haziran 2021 - 08:58

24 Haziran’da Oğlak Burcu’nda bir Dolunay meydana gelecek. Dolunaylar doğası gereği tamamlanma enerjisi taşır. Yeniay zamanı başlatılan olaylar, Dolunay zamanı meyvesini vermeye başlar. Bu Dolunay’ın farkı ise çok eskiden başlatılan konuların tamamlanmasını sağlayacak olmasıdır.
Dolunay’ın detaylarına geçmeden önce 22 Haziran’da geri hareketine başlayacak olan Jüpiter’den bahsetmek gerekiyor. Jüpiter bolluk ve bereket gezegeni, , hedefimiz, pozitif yanımız ve adalet yargımızı simgeleyen bir gezegendir. Retro sürecindeyken bozulan yapıları gözler önüne serecek ve bu alanlarda değişime gitmemize olanak sağlayacaktır. Taze ve yeni fikirleri zihnimize getirirken, yeni bir rota belirleyebilmemiz için yavaşlamamız ve bozulan alanları fark etmemiz gerektiğini anlayacağız.
Dolunay’a geri döndüğümüz zaman ise gökyüzündeki retro gezegenlerin etkisiyle gündemimizin yarım kalan konularla epey yoğun olacağını anlıyoruz. Özellikle vakti zamanında sorumluluk alınmayan, yok sayılan konular teker teker önümüze gelecek. Duygularımızla aramıza mesafe koyarak, amaç bilinciyle ilerleyerek, zamana yayarak, emek vererek hareket etmek gerekir.
Türkiye gündemine baktığımız zaman ise bozulan çarkların  teker teker gün yüzüne çıkacağını görüyoruz. Din adamları, üniversiteler, devlet kurumları ve üst düzey yetkililerin yaptıkları daha doğrusu yapması gerekirken yapmadıkları çalışmalar gündemimize bomba gibi düşecektir. Bu alanlarda halkın tepki göstermesi, kurum ve kuruluşların kendini savunacağı olaylar ile karşılaşması ve eksik kalan konularda iyileştirme çalışmaları için harekete geçilmesi olası etkiler arasında sayılabilir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum