ŞAŞIRTAN ANİ DUYGU DEĞİŞİMLERİ YAŞANABİLİR
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

ŞAŞIRTAN ANİ DUYGU DEĞİŞİMLERİ YAŞANABİLİR

21 Eylül 2020 - 00:14

2019 yılının son ayından itibaren yaşadığımız tüm içe dönüşler, tüm farkındalıklar bu yeniay enerjisi ile görünür hale geliyor. Değişmesi gerekenin ortaya çıkması ile birlikte harekete geçmek için planlama yapmak , şartları detaylıca analiz etmek ve atacağımız adımlar hakkında kontrolü ele almak gerekecek.
Bu süreçte karşımıza çıkabilecek fırsatları görmek için gözümüzü dört açmalı, düzenli, özenli ve planlı olarak yola çıkmalıyız. Şuan teslimiyette kalmak için doğru bir zaman değil. Akışta kalıp ne olacaksa olsun düşüncesi  bu günlerde olumsuz olarak hayatımıza yansıyabilir. Karşımıza çıkacak engeller kararlarımızı etkileyebilir veya karara varmamızı engelleyebilir. Böyle bir durumla karılaşırsak eğer detaylıca düşünerek, iletişim becerilerimizi kullanarak mücadele etmek sonuca varmamızı kolaylaştıracaktır. Fakat Mars retroda olduğu için hiç bir konuda acele etmemek gerekir
Başak  Burcu’nda gerçekleşen Yeniay, uzun zamandır kontrollü davranan kişilerin ani çıkışlarını gözler önüne serecek. İkili ilişkilerde ve aile içerinde sabırlı, kontrollü ve cümlelerini özenle seçen kişilerin tavırları şaşkınlık yaratacak. Özellikle uzun süreli ilişkiler yeniay ile beraber büyük sınavlardan geçecek, hepimiz yaşadığımız ilişkilerin muhasebesini yapma ihtiyacı hissedeceğiz.
Düzen oturtmaya çalıştığımız iş, ev ve ilişkiler gibi konularda Yeniay enerjisi pratikleşmemize ve işleri hallederken seri ve düzenli davranmamıza imkan sağlayacak.
Pandemi süreci ve sağlık alanında ise yapılanların yetersizliği gözler önüne serilirken hem toplumsal hem de kişisel olarak daha fazla özen göstermemiz gerektiğini fark edeceğiz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum