Terazi Burcu'nda Yeniay
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Terazi Burcu'nda Yeniay

17 Ekim 2020 - 12:06

Gör kendini, ruhunu, ilişkilerdeki yerini. Sakince otur bir köşeye derin bir nefes al, neredesin ve nereye gidiyorsun. Kim üzdü seni, kimin için kendini geri plana attın ya da isteklerini gerçekleştirmek için kimin kalbini kırdın?
Affetmekle başla! Önce kendini affet, ardından kendi değerinin farkında olarak seni kıranları affet. Ruhunla, içindeki çocukla barış imzala, isteklerini gözden geçir. Hayatın senin kararın mı? Yoksa başka birisinin kararıyla mı bu hayatı yaşıyorsun? Değerlisin evet ama dünya da senin etrafında dönmüyor. İstemediğin bir şeyi diplomatik ve kibar bir dille aktarırsan huzurla yoluna devam edersin. Sert ve fevri çıkışlarla dile getirirsen başkalarını kırıp, huzursuzluğun merkezi olursun. Boyun eğersen eğer kendini hırpalar ve üzgün bir şekilde sadece itaat edersin. Hangisini seçeceksin?
Karar zamanı! Yeniay ruhumuzla iletişime geçmemizi istiyor. Her şeyin sevgiyle başladığını görmemiz gerektiğini anlatıyor. Yürümeyen, fayda sağlamayan, kalbimizi kıran tüm ilişkilerle vedalaşma zamanı. İçsel çatışmalardan geçeceğiz, sakin kalmakta zorlanacağımız anlar yaşayacağız. Sabırla, kararlı bir şekilde, naifliği elden bırakmadan yola devam etmek ve değişime kucak açmak yapılacak en mantıklı hamle olacak.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum