URANÜS RETROSU
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

URANÜS RETROSU

17 Ağustos 2020 - 09:34

Uranüs, 16 Ağustos’ta Boğa Burcu’nda geri hareketine başlayacak ve 15 Ocak 2021 tarihine kadar geri hareketine devam edecek. Kendisi jenerasyon gezegeni olduğu için, Boğa Burcu’nda gerçekleşecek olan retronun etkilerini hemen değil, zamana yayılmış olarak hissedeceğiz.
Bu süreçte özgürleşmek ve farklarımızı ortaya koymak için neler yapmamız gerektiğini anlayacağız. Uranüs’ün ani ve farklı hareket eden doğasının da  etkisiyle maddi ve manevi kaynaklarımızın aynı şekilde kalamayacağını, her an her şeye hazırlıklı olmamız gerektiğini hatırlayacağımız günler yaşayacağız.
Değiştirmemiz gereken iş, bitirmemiz gereken ve bizi kısıtlayan ilişkilerden retro sayesinde özgürleşme imkanı bulacağız. Özgürleşmek için ve zincirlerimizi kırabilmek için nelerden vazgeçip, nelerle yüzleşmemiz gerektiğini anlayacağız. Özgüvenimizi kazanmak, maddi olarak güç toplamak ve ikili ilişkilerde aydınlanma yaşamak için içe bakış yaparak, farklılıklarımıza odaklanmak bu süreci olumlu değerlendirmemizi sağlayacak. Maddi açıdan birikim yapmanın önemi vurgulanacağı için gereksiz harcamalardan kaçınmak ve birikim yapmak yerinde bir karar olacaktır
Uranüs teknolojik aletler, icatlar, toplumsal fayda gibi konuları da içerisine alır. Retro sürecinde toplumsal refah için ve insanlığa fayda sağlamak amacıyla yapılacak olan icatlar gündeme gelecektir. Bu fikirlerin temeli retro sürecinde atılacak ve retro sonrasında uygulama alanı bulmuş olacaktır. Eğer covid 19 için bir aşı bulunacaksa, Uranüs Retrosu tetikleyici görevi üstlenmiş olacaktır.
Türkiye’nin gündemine baktığımız zaman ise maddi açıdan zorlayıcı zamanlar ve ani gelişen ekonomik değişimlerin yaşanacağını söyleyebiliriz.. 5 aylık süreçte işsizlik artışı, küçülmeye giden firmalar ve toplu işten çıkarmalar gündeme oturacaktır. Devlet tarımsal refah için yeni uygulamaları planlama ihtiyacı hissedecektir. Bankalar, faizler, vergiler ve borçlar yeni bir yol çizmemiz gerektiğini, özellikle ekonomik anlamda farklı bir strateji uygulanması gerektiğini gözler önüne serecektir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum