Venüs Terazi Burcu'nda
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Venüs Terazi Burcu'nda

19 Ağustos 2021 - 09:48

Evrensel evlilik temsilcisi olan, ilişki ve ortaklıklarımızın yapısını belirleyen Venüs 16 Ağustos Pazartesi günü itibariyle yöneticisi olduğu Terazi Burcu’nda seyahat etmeye başlıyor.
Venüs’ ün burç değişikliği ilişkilerde ihtiyacımız olan sevgi ve saygı paylaşımını arttıracak. Birlikte keyifli zaman geçirmek, yeni hobiler edinmek, ilişki de karşılıklı olarak beklentileri dile getirmek mümkün olacak. İlişkiyi veya ortaklığı sağlamlaştırmak için stratejik planlar yapmak adına da uygun bir zamandayız. İlişkisi olmayanlar ise sosyal hayatlarındaki canlanma ile yeni bir ilişkiye başlayabilir.
Bireysel hayatlarımızda ise keyif alacağımız işlere yönelmek, sanatsal faaliyetlerden yararlanmak, kişisel bakıma önem vermek, yeni bir hobi edinmek için bu süreç değerlendirilebilir. Hazır Merkür de Başak Burcu' nda seyahat ederken katılacağımız yeni eğitimler sayesinde hem keyifli bir süreç geçirip hem de ilerleyen dönemde bu alanlardan gelir elde edebiliriz. Ev içerisinde dekorasyon değişiklikleri yapmak, fazlalıklar ile vedalaşmak adına da güzel bir süreç olacaktır.
16 Ağustos haftasının ortasından itibaren, Pazar gününe kadar  Jüpiter’in yapacağı açılar sebebiyle hayatımızda iyi veya kötü olayları duygusal olarak büyütme eğilimine görebiliriz. Bu görünüm rehavet getirebileceği gibi, aşırıya kaçmamıza da sebep olabilir. Kontrollü bir şekilde ilerleyerek hayatımızdaki dengeyi bozmamak adına yediğimiz, içtiğimiz, harcadığımız, tükettiğimiz her  şey gözden geçirmeliyiz.
Herhangi bir hukuk mücadelesinde bulunmak, ortaklı iş yapmak, danışmanlık almak adına da gökyüzünde pozitif etkiler mevcut.  Düşmanlık yapan, yolumuza engel olan kişiler ile ufak çaplı krizler yaşanabileceği için öz sevgi ve öz değerimizi  yitirmeden  planlı  olarak mücadele etmeliyiz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum