Venüs Yengeç Burcu'nda
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Venüs Yengeç Burcu'nda

31 Mayıs 2021 - 10:54

Evrensel evlilik temsilcisi Venüs, 2 Haziran itibariyle Yengeç Burcu’nda hareket etmeye başlayacak. Yengeç Burcu teması gereği en derindeki duygularımızı, sahiplenme ve savunma ihtiyacımızı, ailemizi, yuvamızı ve yurdumuzu anlatır.
Venüs en belirgin olarak ilişki ve evlilikleri yönetse de kendisi maddi gelirlerimizi, hobilerimizi, isteklerimizi, adalet yargımızı, sanatsal yanımızı ve ortaklarımızı da anlatır. Venüs Yengeç döneminde bu alanlarda daha derinlemesine düşünüp, daha korumacı ve sahiplenici bir role bürüneceğiz. Öncelikle maddi kaynaklarımızı koruma ihtiyacımız artacak. Bu alanlarda kayıp yaşamamak adına pasif kalmayı tercih edebiliriz fakat unutmamak gerekir ki hareket halinde olmak farklı alternatifleri görebilmek enerjimizi arttıracaktır.
Yaklaşık bir ay sürecek bu dönem, ailemiz ile diyaloglarımızda ve görüşmelerimizde artış  yaşanacağımızı müjdeliyor. Nostaljik sohbetler, eski düzeni yakalama ihtiyacı veya aile içerisinden yeni bir yuva kuracak olan kişiler için yapılacak görüşmeler hayatımıza renk katacak.
Evlilik veya ortaklıklarımızda mevcut düzeni korumak için duygularımızdan ödün vermek zorunda kalabiliriz yada bu haksızlık diyerek duygularımız ile harekete geçebiliriz. Sağlıklı devam eden ikili ilişkiler evlilik kararı alabilir.
Alınganlığımız artacağı için etrafımızda olan olayları kişisel olarak algılamamakta fayda var. İçsel mücadeleye gidebiliriz, farkındalığımızı yüksek tutarak ilerlemek durumları kolaylaştıracaktır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum