İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Yol Ayrımı

17 Ocak 2021 - 23:58

2021’e damgasını vurmaya hazırlanan gezegen sahneye çıkmaya hazır,  düz seyrine başladı ve resmen hayatımızı tepesi taklak etmeye hazırlanıyor. Namı değer Uranüs, yörüngesi ters olan Uranüs...
Uranüs uzun zamandır retro pozisyondaydı. Yani o muhteşem enerjisini içimizde hissettirmişti. Hemen hemen hepimiz iç dünyamızda kıvılcımlar yaşadık, hayatımızla ilgili yeni fikirler ortaya attık fakat harekete geçmekte zorlandık, o büyük çılgın düşünceleri hayatımıza kanalize etmeye cesaret edemedik. Şimdi Uranüs bizim cesaretle ilerleyebilmemiz için ani olayları hayatımıza getirmeye hazırlanıyor. Ani iş teklifleri ya da istifalar, ani ayrılıklar, anından karar vermek zorunda kalacağımız olaylar...Tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanacağız. Uzun zamandır içimizde uyuyan isyankar artık yola çıkmaya hazır.
Uranüs ilk etkili açısını bu hafta gerçekleştiriyor. Uranüs Jüpiter karesi. Sokaklarda isyan eden öğrencilerin sesini fazlasıyla duyacağız. Üniversiteler, üniversitedeki akademisyenler, din adamları ile ilgili anı olaylar gündemimize gelecek. Eğitim sistemi ile ilgili yeni kararlar, fikir ayrılıkları gündemimize oluşturacak. Elektrik kesintileri, internet altyapısında yaşanabilecek problemler, teknolojik aletlerde bozulmalar bu dönem yaşanabilecek problemler arasında yer almaktadır.
Kişisel hayatlarımızda ise odaklanmamız gereken gerçekte ne istediğimiz olmalıdır. Kendi isteklerimiz doğrultusunda hayatımızı yeniden planlamaya hazır mıyız? Ailemizin veya yakın çevremizin bizler için tasarladığı hayatı değil, kendi hayatımızı, hedefimizi oluşturmaya gönüllü müyüz? Bu sorulara cevap bulmak ve bu süreçte yaşanacak olaylarda ani kararlar vermemek hayatımızı kolaylaştıracaktır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum