Değişen Konular
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Değişen Konular

11 Ocak 2021 - 00:41

Yeni yıla girmemiz ile birlikte gökyüzünde büyük bir hareketlilik başladı. Mars Boğa Burcu’nda, Venüs Oğlak Burcu’nda ve Merkür Kova Burcu’nda seyrederken, 13 Ocak’ta da Oğlak Burcu’nda Yeniay yaşayacağız. Şimdi detaylara geçebiliriz.
Savaş ve mücadele gezegeni Mars, temmuz ayından beri yöneticisi olduğu Koç Burcu’nda konaklıyordu. Bu süreci içerisinde Türkiye ve Dünya’da yangın, patlama ve savaş konuşuldu. Kendi hayatlarımızda ise fevri çıkışlar, ani öfke patlamaları ve yüksek agresyon sebebiyle bize zor zamanlar yaşattı. Şu an ise Mars’ın bize anlatmak ve öğretmek istedikleri daha farklı. Mücadele alanımız ve şeklimiz değişiklik gösteriyor. Ana konularımız toprak, maddi ve manevi değerimiz, sabrettiklerimiz ve ürettiklerimiz olacak. Dünya ve Türkiye için toprağın isyanını duyacağız, yer küre sallanmaya hazır şekilde bekliyor. Kişisel hayatlarımızda ise uzun zamandır sabreden, hakları çiğnenmiş, ekonomik olarak zarar görmüş, manevi değerleri zarara uğratılmış kişilerin mücadelesini ve savaşını izleyeceğiz.
İlişki gezegene Venüs’ün Oğlak Burcu seyrinde ise, sağlam temeli olmayan, güveni sarsılmış tüm ilişki ve ortaklıklar, para akşında problem olan tüm iş birliktelikleri bir karara varmak isteyecek. Tamam mı? Devam mı? Buna ek olarak tüm arkadaşlıklar, tüm planlar ve tüm bağlantılar yaşanacak aksaklıklar ile sınava tabi tutulacak. Bu görünüm için yapabileceğimiz tek şey ise dürüst davranmak ve aksaklıklara karşı b planını hazır bulundurmaktır.
Merkür’ün Kova Burcu yolculuğu ise bize bol bol iletişim getirecek. Bu günlerde telefonum hiç susmadı, uzun zamandır bu kadar çok konuşmamıştım diyorsanız sebebi tamamen bu görünümdür. Yeni bir eğitime başlamak, uzun vadeli planlar yapmak, akıl ile duygular arasındaki orta yolu bulmak için ideal zamanlardayız. Bu dönemde öğrenme hızımız artacak ve yeni olan bilgiye daha çabuk adapte olabileceğiz. Ön yargılardan uzak durursak ve ani karar vermez isek çok verimli bir dönem geçirmiş olacağız.
Geldik 13 Ocak’ta yaşanacak Yeniay’a. Her Yeniay’ın yeni şeyleri başlatma enerjisi vardır. Bu dönemlerde karşımıza çıkan olaylara dikkat etmeli ve yeni başlangıçları kucaklamalıyız. Yaşayacağımız Oğlak Yeniay’ın farkı ise kapandı sanılan, üstü örtülen konuları ortaya çıkaracak olmasıdır. Öğreneceklerimiz üstümüzde şok etkisi yaratacağa benziyor. Önümüzdeki bir hafta boyunca ekstra yorgunluk ve harekete geçmekte zorlanma gibi geçici sorunlarla uğraşma ihtimalimiz ise epey yüksek.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum