Harekete Geçme Zamanı
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Harekete Geçme Zamanı

30 Haziran 2020 - 12:31

2020 yılı yoğun gökyüzü hareketleriyle ilerlemeye devam ediyor. Bu haftanın önemli görünümlerinin başında Venüs’ün normal seyrine dönmesi yer alıyor. İlişkiler, mutluluk, haz ve parasal konularda yaşadığımız kısıtlama ve engeller sona erdi. Önümüzde keyifli günler var. İlişkilerimizdeki yaraları sarmak, isteklerimizi yerine getirmek ve güzellik için yapılacak tüm işlemlerde gökyüzü tarafından destekleneceğiz.
Venüs’ün normal seyrine dönmesi ve Mars’ın Balık Burcu’ndan çıkıp, Koç Burcu’na geçmesiyle birlikte hareketli günler yaşayacağız. Hepimize enerji yükleyecek olan Mars, harekete geçmek için ihtiyacımız olan motivasyonu bize getirecek. Bu yüksek enerjinin verimli olabilmesi için, isteklerimizi gözden geçirip planlı ve organize şekilde cesaretle hedefe yönelmemiz gerekir.
Kendimizi biranda sabırsız, fevri çıkışlar yapan, zaman zaman da agresif olarak gözlemleyeceğiz. Bu negatif kısma esir olmamak için epey çaba göstermemiz gerekecek. Sakin ve sabırlı kalmaya çalışarak, etrafımızda bulunan diğer insanların davranışlarına odaklanmadan, kendi içimize yönelirsek, yaptığımız atılımlar olumlu olarak sonuçlanacaktır.
Bu haftanın son önemli görünümü ise; hayallerin gezegeni Neptün’ün Balık Burcu’ndaki retrosu. 22 Haziran’da başlayan süreç, 30 Kasım’da sona erecek. Hayatımızda bulanık olan konuların berraklaşacağı günler yaşayacağız. 5 aylık zaman sürecine yayılacak olan netleşme, bizi gerçeklerle buluşturacak. Özellikle kendimizi kandırdığımız konular tek tek ortaya çıkacak. Gerçeklerin ortaya çıkması canımızı acıtsa da, ileriye adım atmamız için tetikleyici bir güç olacak.
Neptün retro sürecini verimli kullanmak için öncelikle bağımlılıklarımızı fark etmek ve onlardan kurtulmak için harekete geçmek gerekir. Bu dönemde psikolojik destek almak, meditasyon yapmak, içe dönmek, gerçekçi hayaller kurmak pozitif sonuçlar doğuracaktır. Alerjik reaksiyonlar ve ilaç kullanımına bağlı problemler, bu dönemde yaşanabilecek sağlık sorunları arasındadır. Önlemlerimizi alırsak eğer problemsiz şekilde retro sürecini tamamlamış oluruz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum