KAÇTIKLARINIZLA YÜZLEŞMEYE HAZIR MISINIZ ?
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

KAÇTIKLARINIZLA YÜZLEŞMEYE HAZIR MISINIZ ?

14 Kasım 2020 - 10:14

Düzenini bozmaya hazır mısın? Konforlu alanını terk edip, ilerlemeye? Derinde yatan gerçeği duymaya? Peki kaçtıkların ile yüzleşmeye?
Akrep Burcu’ndaki Yeniay enerjisi küllerimizden doğmamız gerektiğini anlatıyor bize. Tıpkı Anka Kuşu gibi yanıp, yeniden var olmak.. Duyduklarımız, gördüklerimiz veya hissettiklerimiz bu sistemin aynı şekilde devam edemeyeceğini söylüyor. Hayatta aksayan tarafı dönüştürmek için gökyüzü cesaret veriyor. Önce fark et, yüzleş ve mücadeleye başla diyor. Mars’ ın da retrodan çıkması ile hareket edecek güce ve mücadele edebilecek cesarete kavuşuyoruz. Fakat bu mücadele sürecinde bir şeylerle veya birileriyle vedalaşmak zorunda kalabiliriz. Tüm bu ayrılıklarda güçlü durabilirsek, isteklerimiz için risk alabilirsek eğer mücadeleyi başarıyla tamamlayıp, bilge Anka Kuşu olarak ileriye gideriz.
Ana tema mücadele üzerine kurulu olsa da önümüze iki farklı yol çıkacak. Mücadeleyi yapıcı bir şekilde sürdürüp, kimseyi ezmeden, kırmadan mı gerçekleştireceğiz yoksa kolaya kaçıp birilerini ezip, yıkarak  mı gerçekleştireceğiz? Ne ekersek onu biçeceğimizi unutmadan bir karar vermek gerekir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum